Перейти до вмісту

ОПП БАКАЛАВРА


Короткий опис програми

Галузь знань: 04 – богослів’я.

Спеціальність: 041 – богослів’я.

Об’єкт вивчення: богослів’я та біблістика, літургіка, патрологія, церковна історія, канонічне (церковне) право, сакральне мистецтво, пастирська практика та ін.

Мета програми: забезпечити підготовку висококваліфікованих фахівців в галузі та за спеціальністю «Богослів’я», здатних розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми під час професійної діяльності або у процесі навчання, що передбачає застосування певних теорій та методів богословської науки і характеризується комплексністю та невизначеністю умов.

Викладання та навчання: професійно-орієнтоване навчання з набуттям компетентностей, достатніх для розв’язування складних спеціалізованих задач та практичних проблем у професійної діяльності або у процесі навчання, що передбачає застосування певних теорій та методів богословської науки і характеризується комплексністю та невизначеністю умов. Отримання навичок педагогічної роботи у середній школі.

Придатність до працевлаштування: праця на відповідних посадах в організаціях, установах, закладах, об’єднаннях громадян, благодійних та інших подібних організаціях незалежно від форм власності та підпорядкування, зокрема в релігійних організаціях та закладах освіти, що передбачає, навчально-виховну, просвітницьку, соціально-практичну, експертно-консультативну, представницько-посередницьку та організаційно-управлінську діяльність.

Наявність акредитації: Сертифікат про акредитацію освітньої програми 1655, виданий Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти, дійсний до 01 липня 2026 року.

schema bacalavr

Вибіркові компоненти освітньої програми

* За умови обрання зазначених освітніх компонентів, їх успішного засвоєння та написання й захисту курсової роботи з методики викладання богословських дисциплін за результатом окремої атестації відповідним здобувачам вищої освіти може бути присвоєна професійна кваліфікація вчителя закладу загальної середньої освіти, про що видається відповідний сертифікат.

** За умови обрання зазначених освітніх компонентів, їх успішного засвоєння та написання й захисту курсової роботи з методики здійснення соціальної роботи (служіння) за результатом окремої атестації відповідним здобувачам вищої освіти може бути присвоєна професійна кваліфікація соціального служителя, про що видається відповідний сертифікат.

Анкетування