Київська православна богословська академія

ОНП МАГІСТРА

Короткий опис програми

Галузь знань: 04 – богослів’я.

Спеціальність: 041 – богослів’я.

Об’єкт вивчення: богослів’я та біблістика, літургіка, патрологія, церковна історія, канонічне (церковне) право, сакральне мистецтво, пастирська практика та ін.

Мета програми: забезпечити підготовку висококваліфікованих фахівців, здатних розв’язувати складні задачі і проблеми в галузі «Богослів’я» у процесі професійної діяльності та/або навчання, що передбачає проведення досліджень та/або здійснення інновацій і характеризується невизначеністю умов і вимог.

Викладання та навчання: професійно-орієнтоване навчання з набуттям компетентностей, достатніх для розв’язування складних задач і проблем у галузі «Богослів’я» у процесі професійної діяльності та/або навчання, що передбачає проведення досліджень та/або здійснення інновацій і характеризується невизначеністю умов і вимог. Отримання навичок педагогічної роботи у вищих навчальних закладах.

Придатність до працевлаштування: праця на відповідних посадах в організаціях, установах, закладах, об’єднаннях громадян, благодійних та інших подібних організаціях незалежно від форм власності та підпорядкування, зокрема в релігійних організаціях та закладах освіти, що передбачає науково-дослідну, навчально-виховну, просвітницьку, соціально-практичну, експертно-консультативну, представницько-посередницьку та організаційно-управлінську діяльність.

Наявність акредитації: Акредитаційна комісія, рішення від 16 червня 2016 року, протокол № 121, наказ Міністерства освіти і науки України від 21 червня 2016 року за № 79-А, наказ Міністерства освіти і науки України від 19 грудня 2016 року за № 1565, сертифікат про акредитацію серія НІ № 1195021 від 09 жовтня 2017 року, дійсний до 01 липня 2021 року.

romanchuk

Гарант освітньої програми:
декан богословського факультету,
кандидат наук із богослів'я, доцент
 email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Освітня програма (для вступників 2017 – 2019 рр.)

Освітня програма (для вступників 2020 р.)

Рецензії на ОП

Навчальний план

Навчальний план (для вступників 2019 р.)

Навчальний план з.ф.н.

Навчальний план з.ф.н. (для вступників 2019 р.)

Графік освітнього процесу (I семестр)

Графік освітнього процесу (II семестр)

© Київська православна богословська академія: офіційний сайт провідного закладу вищої духовної освіти України