Київська православна богословська академія

×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 66

5 річниця священичої хіротонії священика Павла Мельника

25 грудня 2010 року, коли Православна Церква згадує пам’ять преподобного Спиридона єпископа Тримифунтського, з благословення ректора Київської Православної Богословської Академії владики Епіфанія студенти 4-го курсу відвідали парафію святих Жінок-Мироносиць (на Печерську),  у якій служить їхній класний наставник –  священик Павло Мельник.
Головною причиною відвідання цього храму було те, що саме 5 років назад у цей день відбулась пресвітерська хіротонія над дияконом Павлом Мельником. І студенти забажали привітати свого класного, духовного наставника з цим святом.
Будучи на Божественій Літургії студенти своїм співом прикрасили Її. А також після проповіді о. Павла, 4 курс букетом білих троянд привітав свого наставника. У привітальному слові вони побажали йому Божої допомоги у нелегкому і надто тернистому священичому служінні, заспівавши козацьке “многая літа”. Священик Павло Мельник подякував своїм студентам і прихожанам,  і попросив щоб не забували його у молитвах.

Коротка інформація про храм в ім’я святих Жон-Мироносиць

Храм в ім’я святих Жон-Мироносиць (а до 2007 року св. Юрія Переможця) в пристосованому приміщенні (колишня “ленінська кімната”), що на вулиці Івана Кудрі, 34 було освячено, з благословення Предстоятеля УПЦ КП Патріарха Володимира, ієрейським чином на Трійцю 1995 року. У ньому знаходиться дуже гарний настінний фресковий розпис  площею 14 м2. Його  виконав київський художник-монументаліст Микола Вакулич. Цей же художник і написав ще й ікону св. Георгія Побідоносця, у яку вмонтували привезену 1997 року із Георгіївської церкви, що в єгипетському місті Порт-Саід, частинку мощей цього святого великомученика і яка стала відтоді храмовою іконою.
З початку настоятелем Юріївської парафії від дня її державної реєстрації (травень 1996 року) був протоієрей Сергій Станкевич. А коли, із початку 2007 року церковне приміщення стали використовувати для своїх богослужінь парафіяни Маріє-Магдалинівського храму УПЦ КП, які, перебравшись сюди із Андріївського узвозу, 34, змінили назву своєї парафії на честь святих Жон-Мироносиць, то посаду настоятеля парафії почав обіймати протоієрей Володимир Сміх, а другим священиком призначений священик Павло Мельник.
Щодо парафіян Юріївської церкви, то регулярні Богослужіння о. Сергій став відправляти у новоспорудженому дерев’яному храмі на вулиці Володимирській, 9 (у дворі).
Бабленюк Артем,
студент 4-го курсу КПБА

© Київська православна богословська академія: офіційний сайт провідного закладу вищої духовної освіти України