Київська православна богословська академія

31-ша неділя після П’ятдесятниці, після Різдва Христового

10 січня 2021 року ректор КПБА, проф. прот. Олександр Трофимлюк звершив літургію в Свято-Покровському соборі Солом‘янського району міста Києва. Настоятелю собору співслужили: декан богословського факультету КПБА прот. Ярослав Романчук, доцент кафедри богослів'я прот. Сергій Цьома, священик Михайло Павлюк, священик Андрій Григораш, диякон Микола Кучер.

Зі словами проповіді до парафіян звернувся священик Андрій Григораш, який зазначив на сутності свята Різдва Христового, як ми можемо зустріти Христа, Який прийшов до нас з небес.

"Образ Богодитяти є парадоксом, котрий розбиває усі наші стереотипні уявлення про Бога, бо Сам Він показує Себе, Яким Він є – Богом-Любов, - зазначив проповідник, - адже перед дитиною ми благоговіємо, вона не викликає в нас страху, а виявляє наші приховані добрі якості – ніжність, радість, відкритість. Боже Дитя руйнує усі перепони, що існували між Богом і людиною, Творцем і творінням. У такому вигляді Бог пропонує нам зворотній шлях повернення до стану перед гріхопадінням, бо Він іде шляхом людини, щоб дати нам можливість стати на шлях богів."

Прес-служба КПБА

© Київська православна богословська академія: офіційний сайт провідного закладу вищої духовної освіти України