Київська православна богословська академія

Різдво Христове

 7 січня 2021 року ректор КПБА, проф. прот. Олександр Трофимлюк звершив святкове богослужіння в Свято-Покровському соборі Солом‘янського району міста Києва. 

Настоятелю собору співслужили: декан богословського факультету КПБА прот. Ярослав Романчук, доцент кафедри богослів'я прот. Сергій Цьома, священик Михайло Павлюк, священик Андрій Григораш,  протодиякон Богдан Гайдай, диякон Микола Кучер.

У проповіді до парафіян настоятель собору на святкове привітання, яке походить не зі звичайної ввічливості, а зі сповідання кафоличної віри. 

"Ми дивимося на ікону Різдва Христового і перед нами образ матері з дитям, який розчулює і обеззброює будь-яке серце, навіть гнівливе. Дитиною ми милуємося, тішимося, дивуємося, захоплюємося; дитина нас залучає до дива життя, радості і любові. Саме тому Істинний Бог обирає такий незвичний і водночас зрозумілий спосіб приходу у цей світ, щоб ми не боялися Його, щоб ми пізнали Його як Любов. Проте світ не завжди простирає руки для обіймів прийняття, тому Бога зустрічає невеликий гурт людей і решта творіння у своїх природніх проявах. Тож, святкуючи і вітаючи одне одного з Різдвом, пам'ятаймо іменинника, Який є винуватцем його, щоб наше торжество виражалося у прославі Бога власними життями через наслідування життя Ісуса Христа", - зазначив ректор Київської православної богословської академії, професор протоієрей Олександр Трофимлюк.

Настоятель Свято-Покровського собору протоієрей Олександр Трофимлюк з кліром вітає усіх парафіян з подією пришестя у світ Спасителя і бажає готовності до слідування за Христом, здоров'я і витримки, радості і терпіння, рішучості дати відповідь на сучасні виклики своєю християнською позицією, добробуту і миру в сім'ях та нашій країні!

Христос рождається! Славімо Його!

Прес-служба КПБА

© Київська православна богословська академія: офіційний сайт провідного закладу вищої духовної освіти України