Київська православна богословська академія

Митрополит Епіфаній звершив чин похорону Героя України Ніли Крюкової

 У неділю, 7 жовтня 2018 р., після Божественної Літургії у Свято-Георгіївському соборі Видубицького монастиря відбувся чин похорону новопреставленої Ніли Крюкової.

На початку відспівування до усіх присутніх в храмі звернувся намісник монастиря митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній.

Чин похорону Патріарший намісник звершив у співслужінні монастирської братії.

Помолитися за спокій душі спочилої Ніли Крюкової прийшли політичні, громадські, культурні діячі, представники української інтелігенції, а також близькі та рідні Героя України.

Відома українська акторка Ніла Крюкова відійшла у вічність зранку 5 жовтня 2018 р. Народній артистці, яка славилась патріотичністю, було 74 роки. Акторка знялась у фільмах "На київському напрямку", "Пропала грамота" та "Кайдашева сім'я". Знаковою в її кар'єрі була робота в Національній філармонії України. Саме Ніла Крюкова всупереч заборонам поставила 17 сольних програм за творами українських письменників та записала моновистави, які й досі отримують визнання. Багато українців знають легендарну акторку через її непохитну громадську позицію та патріотичність. Саме Ніла Крюкова була активним учасником протестів у 1991 році, коли відбувався так званий серпневий путч.

Нехай Господь упокоїть спочилу рабу Свою з праведниками!

Джерело

© Київська православна богословська академія: офіційний сайт провідного закладу вищої духовної освіти України