Київська православна богословська академія

Патріарший намісник очолив богослужіння з нагоди Різдва Христового

7 січня в день Різдва Господа і Спаса нашого Ісуса Христа особлива духовна радість обіймає кожного православного християнина, бо цей день – незвичайний. Ми прославляємо одну з найвеличніших подій Священної історії щирим і сповненим радості привітанням: „Христос народжується – славімо Його!”. Різдво Христове Церква Христова відзначає особливо урочисто.

Урочисті богослужіння з нагоди Різдва Христового у Георгіївському соборі Свято-Михайлівського Видубицького чоловічого монастиря очолив намісник монастиря Високопреосвященнійший Епіфаній, митрополит Переяславський і Білоцерківський.

6 січня 2018 р., ввечері, Патріарший намісник звершив Всенічне бдіння, яке за уставом цього дня розпочалося Великим повечір’ям з Літією. Після завершення богослужіння, братія, за традицією, проспівала разом з усіма присутніми в храмі колядки.

Святкову Божественну Літургію 7 січня 2018 р. очолив Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній у співслужінні братії.

Після прочитання Євангелія на Літургії архієрей оголосив Різдвяне послання Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

На запричасному Різдвяне послання Патріаршого намісника митрополита Переяслав-Хмельницького і Білоцерківського Епіфанія зачитав ієром. Андрій (Гричаник).

Завершилося урочисте богослужіння славленням – співом тропаря і кондака Різдва Христового перед святковою іконою.

© Київська православна богословська академія: офіційний сайт провідного закладу вищої духовної освіти України