Друк

Святкування Покрови Богородиці у Броварах

DSC 618814 жовтня 2018 р., в 20-ту неділю після П’ятидесятниці, коли по всій Україні особливо радісно відзначають свято Покрову Божої Матері, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній відвідав Свято-Покровську парафію м. Бровари, яка в цьому році святкує 10-ту річницю з дня освячення храму.

Друк

Митрополит Епіфаній звершив чин похорону Героя України Ніли Крюкової

DSC 4200У неділю, 7 жовтня 2018 р., після Божественної Літургії у Свято-Георгіївському соборі Видубицького монастиря відбувся чин похорону новопреставленої Ніли Крюкової.

Друк

Архієрейське богослужіння у 19-ту неділю після П'ятидесятниці

DSC 40857 жовтня 2018 р., у 19-ту неділю після П’ятидесятниці, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній звершив уставні богослужіння.

Друк

Освячення новозбудованого храму у селі Фастівка на Київщині

DSC 39995 жовтня 2018 р. митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній звершив освячення новозбудованого храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці в с. Фастівка Білоцерківського району на Київщині.

Друк

Архієрейське богослужіння у 18-ту неділю після П'ятидесятниці

3DSC 38740 вересня свята Православна Церква вшановує пам’ять святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії. Напередодні недільного дня, в суботу ввечері, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній у Свято-Георгіївському соборі Видубицького монастиря очолив Всенічне бдіння.