Друк

На проекті «Публічний лекторій» виступила Анастасія Браткова

photo535304083494729573718 жовтня 2018 року на проекті «Публічний лекторій» виступила Анастасія Браткова – директор та власниця «PR assistant agency», яке займається стратегічним піаром людей та організацій, що змінюють Україну.

Друк

Іван Омелян виступив із лекцією про публічні комунікації

11 жовтня 2018 року в межах проекту «Публічний лекторій» з лекцією «Публічні комукації» виступив Іван Омелян11 жовтня 2018 року в межах проекту «Публічний лекторій» з лекцією «Публічні комукації» виступив Іван Омелян – регіональний координатор Реанімаційного пакету реформ, тренер з публічних виступів та розвитку громадських організацій на локальному рівні, громадський діяч з десятирічним стажем.

Друк

Відкриття «Публічного лекторію» та виступ Євгена Кузика

DSC 77344 жовтня 2018 року, з благословення ректора КПБА митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, відбулося офіційне відкриття чергового етапу проекту «Публічний лекторій КПБА», в межах якого з лекцією «Тайм-менеджмент. Особиста ефективність, управління часом» виступив координатор ГО «Солідарна молодь» Євген Кузик.

Друк

В КПБА відбулася лекція Павла Гаврилюка

220px Paul Gavrilyuk UST photo231 травня в рамках проекту «Публічний лекторій» з лекцією «Соборність і народність без авторитаризму: про досвід Критського Собору і про створення міжнародної православної богословської спільноти» виступив Павло Гаврилюк

Друк

Олег Медведєв прочитав лекцію в КПБА

batch 5b07df66c942b24 травня 2018р. в Київській православній богословській академії (КПБА) відбувся черговий захід в рамках проекту «Публічний лекторій»