Київська православна богословська академія

Студенти 2-курсу КПБА ознайомилися із тонкощами роботи в сфері мас-медіа

3 вересня 2018 року з благословення першого проректора КПБА протоієрея Олександра Трофимлюка, за ініціативи та під керівництвом старшого викладача КПБА диякона Михаїла Омельяна студенти 2-го курсу Київської Православної Богословської Академії відвідали телеканал “Київ”.

Екскурсію провели ведучі телеканалу Сергій Одаренко і Марина Задерко. Студенти ознайомились зі всіма тонкощами роботи в сфері мас-медіа, мали можливість простежити всі етапи, які проходить інформаційний продукт перед виходом в ефір. Особливістю став живий діалог із кожним студентом.

На правах гостей студенти змогли побувати в осередках створення телевізійних програм і були запрошені до участі у проекті “Медіа школи”.

«Цікава екскурсія, із позитивними ведучими та іншими працівниками великого, дружнього колективу телеканалу «Київ» залишила приємні спогади» – поділилися враженнями студенти.

Вихованці духовного навчального закладу зробили для себе висновок, що в роботі ведучих та священиків є багато спільного, а саме: комунікативність, чесний виклад інформації та повага до своєї пастви.

ДжерелоДжерело

© Київська православна богословська академія: офіційний сайт провідного закладу вищої духовної освіти України