Друк

Рейтингові списки рекомендованих до зарахування - 2018 р.

КИЇВСЬКА ПРАВОСЛАВНА БОГОСЛОВСЬКА АКАДЕМІЯ
Богословський факультет
 
Рейтингові списки рекомендованих до зарахування

Рівень вищої освіти: перший (бакалаврський)
Спеціальність: 041 – богослів'я
Форма навчання: очна (денна)

Список рекомендованих до зарахування на підставі документів про повну загальну середню освіту і сертифікатів ЗНО:

1. Лоза В.В. 167,6
2. Тимків Н.І. 154,06
3. Лазарик М.В. 153,55
4. Фернаті В.В. 139,88
5. Масира О.Р. 139,58
6. Дубів О.В. 137,74
7. Іванюк В.В. 137,4
8. Мінасян А.А. 137,22
9. Цубера Р.Р. 134,02
10. Ковташ О.В. 130,52
11. Мартовіцький А.І. 129,43
12. Гулаєвич Ю.О. 128,96
13. Кундеус Д.А. 128,81
14. Уманець В.В. 125,97
15. Кушнірюк К.В. 124,71
16. Кук Я.Р. 124,45
17. Майстрюк І.В. 123,87
18. Чернолевський М.С. 121,53
19. Чмуда В.Ю. 119,74
20. Шляховий М.Ю. 112,1
21. Шовгенюк І.М. 111,14
22. Приходько А.С. 110,48
23. Пузік Б.В. 104,7
24. Стефаник М.О. 101,59

Список рекомендованих до зарахування на підставі диплома молодшого спеціаліста:

1. Гудзар І.Ф. 572,0
2. Галушка В.В. 546,0
3. Лазарик М.В. 518,0
4. Ніколюк Б.Р. 455,0

Список рекомендованих до зарахування на підставі документів про вищу освіту:

1. Батюк В.П. 509,0
2. Данчівський Р.А. 500,0

Рівень вищої освіти: перший (бакалаврський)
Спеціальність: 041 – богослів'я
Форма навчання: заочна

Список рекомендованих до зарахування на підставі документів про повну загальну середню освіту:

1. прот. Васильців П.Б 150,15
2. прот. Ціко В.В.
3. Литвинчук Г.О. 141,85
4. Дранко Ю.І. 141,55
5. Волощук О.М. 140
6. Голощук П.С. 120,6

Список рекомендованих до зарахування на підставі документів про повну загальну середню освіту і сертифікатів ЗНО:

1. Лотоцький Є.Л. 130,2

Список рекомендованих до зарахування на підставі диплома молодшого спеціаліста:

1. Мельниченко С. М. 585.0
2. Балабан М. В. 553.0
3. Сидоренко Ю. М. 546.0
4. Іванов С. М. 529.0

Список рекомендованих до зарахування на підставі документів про вищу освіту:

1. Власенко Л. О. 561.0
2. Музика В. С. 255,8
3. Білявський М. І. 555.0
4. Кав’юк І. І. 553,1
5. Сагуйченко Є. О. 552.0
6. Корнійчук А. М. 548.0
7. Гаврилюк О. М. 546.0
8. Внукова А.А. 540,5
9. Шевченко Я. А. 539,3
10. Огін С. Л. 538.0
11. Лисенко А. А. 537.0
12. Марченко В. В. 532.0
13. Терещенко О. О. 528.0
14. Павленко Т. М. 528.0
15. Лапинський О. М. 518.0
16. Журавльова О. О. 517.0
17. Кріцак І. В. 446.0

Рівень вищої освіти: другий (магістерський)
Спеціальність: 041 – богослів'я
Форма навчання: очна (денна)
Список рекомендованих до зарахування:

1. Тронін Д. О. 181,46
2. Сміх В. М. 181,42
3. Потієнко М. В. 181,24
4. Матлак В. Д. 181,0
5. Сердюк О. М. 179,08
6. Шкіндюк Ю.І. 175,0
7. Шульга І. О. 172,1
8. Голобош О. І. 172,0
9. Бейко І. М. 171,65
10. Тимошенко О. Б. 170,89
11. Була О. В. 170,77
12. Маланяк Н. О. 166,71
13. Давидюк І. О 162,0
14. Нішта І. І. 159,02
15. Гукаленко М. М. 157,48
16. Гетун П. В. 142,0
17. Бондарєв О. О. 142,0
18. Міськович С. П. 140,14
19. Поворозник В. П 132,0
20. Кравчук А. М. 132,0

Рівень вищої освіти: другий (магістерський)
Спеціальність: 041 – богослів'я
Форма навчання: заочна
Список рекомендованих до зарахування:

1. Рубан М. 180,48
2. Яремчук Є. 165,60
3. ієромонах Серафим (Тарасов М. І.) 161,2
4. Бруєнко Ю. О. 140,53
5. Янчук І.В. 136,0
6. Різничок М.М. 110,3

Рівень вищої освіти: третій (доктор філософії)
Спеціальність: 041 – богослів'я
Форма навчання: денна

1. Дроздович М.О. 184,0
2. Дідух Р.І. 167,0

Регентське відділення КПБА

Внукова Анна 186,0
Михно Володимир 185,0

 

Поширити у соцмережах