Київська православна богословська академія

Подарунок для Київської православної богословської академії (оновлено)

Традиції вищої духовної освіти і богословської науки у Києво-Могилянській академії, згодом у Київської духовній академії і семінарії, а сьогодні у Київській православній богословській академії, сформувались завдяки щедрим меценатам: Галшка Гулевичівна, митрополит Петро Могила, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.
Освіта, навчальна і наукова діяльність, видання книг, просвітництво – це ті сфери життя суспільства, які для свого повноцінного функціонування і результативності, потребують постійних капіталовкладень, турботи небайдужих жертводавців та уваги людей доброї волі. «Придбайте вчення і за велику кількість срібла, – і ви придбаєте багато золота» (Сир. 51: 36), навчає праведний Сирах. Особливо це стосується закладів вищої духовної освіти, де для належного навчання, виховання і проживання майбутнього священнослужителя і богослова, необхідні сучасні матеріально-технічні і побутові умови.
Ректорат, професорсько-викладацький і студентський колектив академії молитовно дякує прот. Богдану Згобі (випускнику КПБА) настоятелю патріаршої ставропігійної парафії святителя Миколая у Філадельфії за допомогу у покращенні матеріальної бази академії та встановлення систем кондиціонування.

Закликаємо усіх людей доброї волі долучитися до процесу відродження і утвердження в Україні вищої духовної освіти, підготовки пастирів Церкви, розвитку богословської науки – запоруки побудови єдиної Помісної Української Православної Церкви Київського Патріархату.

© Київська православна богословська академія: офіційний сайт провідного закладу вищої духовної освіти України