Київська православна богословська академія

Національний день молитви за Україну

2 червня 2018 року в Палаці спорту відбулася загальнонаціональна молитва за Україну. Тут зібралися очільники та представники провідних християнських Церков України, священнослужителі та тисячі християн. Так уже третій рік поспіль тут збираються, в переважній більшості, прихожани різних протестантських напрямків, місіонерських спільнот щоб промовити слово та молитву. Національний день молитви за Україну ввійшов до переліку офіційних заходів 2018 року у межах святкування Року Слова Божого в країні. Мета такого місіонерського заходу – допомогти людям побороти страх та подолати біль від втрати своїх близьких під час воєнних дій, налаштувати їх до боротьби з корупцією, привести до покаяння та до спілкування з Богом.
Ідею започаткувати Національний день молитви за Україну запропонував міжнародний євангеліст із Великобританії Девід Хасавей, який розпочав та закінчив захід своїми міркуваннями та промовою в якій навів приклади дії Бога, як в його житті, так і в історії різних народів в тому числі й українського. Меценат стверджує, що такого єднання між релігіями немає у жодній країні.
«Я закликав націю молитися, оскільки немає вирішення війни на сході – політики не можуть, військові не можуть, але я вірю, що Бог може», – наголосив британський проповідник.
Співорганізаторами заходу виступило Українське Біблійне Товариство та його президент Григорій Комендант.
З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета участь в національному дні молитви за Україну взяв проректор з наукової роботи КПБА протоієрей Віталій Клос.

Детальніше тут

© Київська православна богословська академія: офіційний сайт провідного закладу вищої духовної освіти України