Друк

НУБіПУ і КПБА спільно провели круглий стіл "Патріотизм і духовність у сучасній Україні"

24 квітня 2018 року Національний університет біоресурсів і природокористування України спільно з Київською Патріархією та Київською православною богословською академією, вже в четверте, організували та провели круглий стіл "Патріотизм і духовність у сучасній Україні".
Науковий захід було проведено на базі кафедри анатомії тварин ім. акад. В. Г. Касьяненка. Круглий стіл встуним словом відкрив завідувач кафедри, професор Мельник Олег Петрович. У своєму виступі Олег Петрович зробив короткий екскурс в історію "канонічності" Московського Патріархату та дав характеристику його антиукраїнської діяльності.
Київську православну богословську академію представляв проректор з наукової роботи прот. Віталій Клос та студенти КПБА. У своєму виступі отець Віталій розповів про прагнення Київського Патріархату до отримання автокафалії та участь Київського патріархату у боротьбі з російською агресією.
З благословення Святійшого патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета та відповідно до указу Патріарха № 717 від 16.04.2018 року, за заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви прот. В. Клос вручив професору Мельнику Олегу Петровичу орден Рівноапостольного князя Володимира Великого ІІ ступеня.
В рамках культурної частини круглого столу виступили: учасниці жіночого вокального ансамблю "Октава" під керівництвом Ніни Мелікової, старший викладач кафедри Культурології Шкварун Любов Ігорівна, з піснею "Кленова балада", хор Київської православної богословської академії під керівництвом регента Надії Купчинської.
На завершення засідання круглого столу хор Київської православної богословської академії виконав духовний гімн України "Боже великий єдиний".

Джерело

Поширити у соцмережах