Друк

ХХІІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів та студентів у КиМУ

18 квітня 2018 року в Київському міжнародному університеті відбулась ХХІІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів та студентів: «Європейська інтеграція України в контексті освітньої та молодіжної політики» за участю Інституту модернізації змісту освіти МОН України, Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя, Малої академії наук м. Києва, учасниками якої стали студенти та аспіранти університету, Коледжу та старшокласники Ліцею КиМУ.
Відкриваючи конференцію, президент Київського міжнародного університету професор Хачатурян Х.В. акцентував увагу на актуальність тематичних напрямів заходу та висловив запевнення у тому, що конференція стане демонстрацією готовності молодих українців зробити все, аби Україна стала цивілізованою, демократичною і правовою державою в реальних вимірах сьогодення. За наполегливість та старанність у навчальній та науковій роботі Хачатур Володимирович вручив грамоти кращим молодим науковцям КиМУ та Коледжу КиМУ.
З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета участь у пленарному засіданні Міжнародної науково-практичної конференції взяв доктор церковно-історичних наук, проректор з наукової роботи Київської православної богословської академії, протоієрей Віталій Клос. У вітальному слові протоієрей Віталій підкреслив, що інтеграційний курс України можливий лише завдяки активній участі молоді, яка себе позитивно показала під час Майдану Гідності, готовність до жертовності в ім'я перемоги добра над злом.

Джерело

Поширити у соцмережах