Друк

Відбувся навчально-реабілітаційний практикум для капеланів Переяславської єпархії

24-25 квітня 2018 р. з благословення Патріаршого намісника, митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія в Київській православній богословській академії відбувся навчально-реабілітаційний практикум для капеланів Переяславської єпархії.

На початку практикуму до усіх присутніх в аудиторії капеланів звернувся митрополит Епіфаній. Владика вкотре наголосив на тих значних досягненнях капеланського служіння в умовах російської агресії. Патріарший намісник підкреслив, що за короткий час духовенство УПЦ Київського Патріархату зуміло консолідуватись і стати найбільшою і найвпливовішою духовною підтримкою для українського війська.

Також Патріарший намісник вручив Указ настоятелю парафії Свт. Димитрія Солунського с. Бузова прот. Богдану Тимошенку, згідно якого прот. Богдан призначається головним капеланом-волонтером Переяславської єпархії.

Практикум проводили психологи-консультанти Ольга Вержиківська і Наталія Дідик. В ході навчально-реабілітаційного практикуму капелани мали можливість освоїти практичні методики самодопомоги в складних емоційний станах, а також обмінятись власним досвідом роботи з військовослужбовцями та їх родинами.

Після закінчення практикуму митрополит Епіфаній подякував жінкам-психологам за їх плідну і жертовну працю, а також подарував квіти. Також владика подякував священикам-капеланам Переяславської єпархії, які пройшли цей курс і побажав кожному Божої допомоги у нелегкому капеланському служінні.

Джерело

Поширити у соцмережах