Друк

Делегація з Македонської Православної Церкви – Охридської Архієпископії відвідала КПБА

18 квітня 2018 р. під час свого перебування в Україні делегація Македонської Православної Церкви – Охридської Архієпископії відвідала Київську православну богословську академію та Михайлівський Золотоверхий монастир.

Митрополита Кумановсько-Осоговського Іосифа та супроводжуючих його осіб приймали Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній, ректор Академії, та секретар Священного Синоду архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій.

У дружній бесіді учасники ознайомили один одного з поточними станом та останніми подіями в житті своїх Церков. Зокрема, особливу увагу було приділено питанням богословської освіти та виховання майбутніх священиків.

На пам’ять про зустріч сторони обмінялися подарунками. Високопреосвященний митрополит Іосиф подарував для Академії цінну ікону святого Клімента Охридського – одного з учеників святих Кирила і Мефодія та покровителя Македонської Церкви. Митрополит Епіфаній подарував гостям видання Академії.

Після цього македонські гості оглянули навчальні та житлові приміщення Академії. В супроводі архієпископа Євстратія вони також оглянули Михайлівський Золотоверхий монастир.

Джерело

Поширити у соцмережах