Друк

Радість розділена на двох - щастя

Яким би був кожен момент нашого життя, якщо ми знали, що він останній, що слова, які ми говоримо - останні?

content 1Це питання задали собі студенти Київської православної богословської академії і вдруге організували акцію Easter Joy для підтримки діток в інституті раку. Мета акції – привернути увагу суспільства до дітей з онкохворобами і підтримувати їх.

Майбутні священники власним прикладом демонструють слова якими навчають в акадамії - дбати і допомагати ближньому.

Студентів підтримали старші викладачі кафедри богослів’я та філософії КПБА протоієрей Павло Мельник та диякон Михайло Омельян. Разом вони звершили освячення великодніх кошиків та медикаментів в інституті раку.
«Сьогодні ми освятили ці паски, в цьому приміщенні, для того щоб поділитися пасхальною радістю з вами всіма. Христос Воскрес і це є велика радість для всіх людей. Церква вчить нас в усіх життєвих ситуаціях, якими б вони не були,- ніколи не втрачати радості. Завдання християнина – завжди зберігати радість, завжди мати надію та віру, тобто бути оптимістом. Християни - це такі люди, які завжди мають бути оптимістами. Християни - це є люди радості, віри, отпимізму та любові. Бажаю, щоб Воскреслий Христос у ваші серця завжди приносив радість» – зазначив протоієрей Павло Мельник.

"Яким би був кожен момент нашого життя, якщо ми знали, що він останній, що слова, які ми говоримо - останні? Якщо б лише ця мить була б для висловлення нашої любові до батьків, коханих чи ближніх. Якщо б ви знали, що людина чи дитина з якою ви зараз розмовляєте ось ось помре і ваші слова для цієї людини - останні слова, що наші рукопотискання є останніми. Як би ми виявляли нашу любов?

Відвідуючи онкоцентр всі ці питання виникають, і перед лицем смерті починаєш переусвідомлювати як ти проживаєш життя. Кожен в житті відчував біль і знає, що це таке. Діти з онкоцентру боряться з болем щодня. Наша любов, увага до них і час - найцінніше, що ми можемо подарувати і найголовніше своїм життям свідчити про те, що Христос Воскрес і ми житимемо вічно" – поділився своїми думками диякон Михайло Омельян у мережі Facebook.

Дякуємо старшому викладачу КПБА протоієрею Павлу Мельнику за духовну та молитовну підтримку. Студентам Бейко Іван, Чоловський Андрій, Гукаленко Михайло, Матлак Володимир, Нішта Ігор, Потієнко Максим, Олексій Тищенко за організацію передпасхального відвідування онкоцентру.

Окрема подяка кожному благодійнику і всім, хто долучилися до цієї доброї справи, зокрема, Eleos-Ukraine за сприяння й допомогу. Разом нам вдалося зібрати майже 32 000 грн на подарунки для дітей. Дітки отримали іграшки, фрукти, солодощі, кнжки та канцтовари та багато лікарський розхідних матеріалів.

Джерело

Поширити у соцмережах