Друк

Відзначення професорів

14 березня 2018 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся з ректором Переяславського державного педагогічного університету ім. Григорія Сковороди професором Віктором Коцуром та професором Історичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Анатолієм Коцуром.

У зустрічі також взяли участь Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, професор Переяславського державного педагогічного університету ім. Григорія Сковороди Надія Коцур та доцент Історичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Галина Коцур.

За багаторічну плідну працю в галузі української історичної науки Предстоятель Київського Патріархату нагородив орденом свв. Кирила і Мефодія ректора Переяславського державного педагогічного університету ім. Григорія Сковороди професора Віктора Коцура, а орденом св. рівноап. Володимира Великого ІІІ ст. професора Історичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Анатолія Коцура.

У відповідь ректор, проф. Віктор Коцур нагородив Його Святість відзнакою Переяславського педагогічного університету на честь українського філософа «Орден Григорія Сковороди». Таку ж відзнаку за співпрацю з університетом отримав митрополит Львівський І Сокальський Димитрій.

У ході зустрічі порушувались питання освітньої співпраці. Також Святійший Патріарх Філарет розповів гостям про перекладацьку діяльність Церкви, зокрема про свій переклад Біблії, яка витримала вже кілька перевидань.

Джерело

Поширити у соцмережах