Друк

Підсумкове засідання вченої ради КПБА у 2017 році

28 грудня 2017 року відбулося підсумкове засідання вченої ради Київської православної богословської академії за І семестр 2017/2018 навчального року. У вступному слові ректор КПБА Патріарший намісник митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній привітав професорсько-викладацький колектив із завершенням І семестру, а також з 25–ю річницею відродження київських духовних шкіл, вручивши викладачам і працівникам академії грамоти, відзнаки та подяки Верховної ради України, Прем’єр-міністра України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України.
З нагоди відзначення 25-ти літнього ювілею КПБА, засідання вченої ради відвідав почесний гість – голова Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації Олег Олександрович Гаряга. Від очільника столичної районної адміністрації пролунали теплі слова привітань, представників професорсько-викладацького складу нагороджено грамотами та подяками. Ректора КПБА митроролита Епіфанія було нагороджено Почесною грамотою Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації.   

У звітній частині засідання ректор КПБА митрополит Епіфаній окреслив пріоритетні напрямки діяльності академії у 2017/2018 навчальному році. Перший проректор прот. Олександр Трофимлюк розповів про нові особливості проходження процедури акредитації, формування редколегій фахових видань та необхідність рекомендації до друку чергових номерів фахового наукового журналу зі спеціальності 041 – «Богослів’я» «Православний вісник Київського Патріархату». Про навчальну, виховну та наукову роботу прозвітували проректор з наукової роботи прот. Віталій Клос, старший інспектор протод. Василій Дідора, декан богословського факультету О.Я. Мирончук. Далі прозвітували керівники структурних підрозділів КПБА. Вченою радою було затверджено Правила прийому до КПБА у 2018 році, розглянуто прохання, заслухано аспірантів, затверджено теми кандидатських дисертацій.

Завершуючи підсумкове засідання вченої ради митрополит Епіфаній привітав професорсько-викладацький колектив КПБА з прийдешніми різдвяними святами.

Прес-служба КПБА

 

Поширити у соцмережах