Друк

Представники КПБА взяли участь у презентації книг в університеті ім. Т. Шевченка

З благословення ректора Київської православної богословської академії митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія секретар кафедри богослів’я та філософії КПБА диякон Михаїл Омельян взяв участь у заході «Біля витоків української адвокатури: адвокати Гетьманщини XVII-XVIII ст.».

Під час заходу відбулася презентація книги «Адвокати в судочинстві ранньомодерної української держави» (автори Віктор Брехуненко, Іван Синяк), а також книги «Церковні адвокати України кінця XVII-XVIII ст. у захисті Православної Церкви в умовах російського централізму» (автор Світлана Кагамлик).

Із вітальним словом виступив кандидат богословських наук диякон Михаїл Омельян, який сказав: "Найперше учасникам заходу та зокрема Світлані Романівні хочу засвідчити повагу та передати благословення від ректора КПБА митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія. Владика-ректор дуже цінує вашу працю, адже ви берете участь у наших наукових конференціях, зокрема в VII-й міжнародній конференції "Православ’я в Україні" і також ми хочемо зазначити, що виходячи зі сьогоднішньої презентації ця книга є вагомою і цікавою для Церкви. Як ми бачимо, як і в 16-му, 17-му століттях Церкву потрібно було захищати і в 21-му столітті обставини не змінилися й Церкву потрібно захищати. Від кого ж треба захищати? Як і тоді, так і сьогодні – від Росії. Ми бажаємо Вам Божого благословення, щоб Господь дарував вам сили та здоров’я для подальшої наукової праці" – сказав диякон Михаїл Омельян.

На цій події разом із дияконом були присутні студенти 1-го курсу КПБА Василь Гунчак, Святослав Пайкуш, Юрій Віг та Назар Кравчук. Захід організований центром досліджень адвокатури і права при Національній асоціації адвокатів України та Київським університетом імені Тараса Шевченка.

Церква.info

Поширити у соцмережах