Друк

Дипломатичний прийом з нагоди державного свята Японії – Дня народження імператора

7 грудня 2017 р. з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній взяв участь в дипломатичному прийнятті посольства Японії з нагоди національного свята – Дня народження імператора.

Владика Епіфаній привітав Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні пана Шігекі Сумі з національним святом, побажавши імператору міцного здоров'я, а японському народові всіляких успіхів на шляху розбудови процвітаючої держави.

Варто зазначити, що згідно Конституції Японії імператор є «символом Держави і єдності народу, здобувши свою позицію з волі народу, якому належить суверенна влада». Саме тому День народження імператора є національним святом і святкується всією японської нацією. Цього року імператор Японії відсвяткував свій 84-й День народження.

Захід відвідало багато поважних гостей: представники Уряду України, співробітники університетів та дослідницьких закладів, представники громадських організацій, дипломатичних місій та японських компаній, які спілкувались та обмінювались думками щодо подальшого поглиблення дружніх відносин між Україною та Японією.

Джерело

Поширити у соцмережах