Друк

Представники КПБА взяли участь у святкуванні актового дня Дніпровської духовної семінарії

9 листопада 2017 року Дніпровська духовна семінарія відзначила Актовий день на честь свого небесного покровителя – преподобного Нестора Літописця.
Урочистості розпочалися 8 листопада 2017 року з Всенічного бдіння та 9 листопада — Божественної літургії свт. Іоана Золотоустого у семінарському храмі святих первоверховних апостолів Петра і Павла.
Богослужіння очолив Високопреосвященнійший владика Адріан, митрополит Богородський (РФ) у співслужінні єпископа Дніпровського і Криворізького Симеона, єпископа Луганського і Старобільського Афанасія, єпископа Запорізького і Мелітопольського Фотія, ректора ДДС прот. Сергія Нарольського, почесних гостей у священному сані, викладачів навчального закладу та духовенства єпархії.
За Літургією була піднесена молитва за Україну, а також прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та про подолання розділення Української Православної Церкви та звершено хіротонії: священичу над дияконом Леонідом Копилович, студентом ДДС та дияконську над іподияконом Романом Пукшином, випускником КПБА.
Також під час служби керуючий єпарією благословив першокурсників на носіння підрясників.
Завершилося богослужіння подячним молебнем і молитвою до преподобного Нестора Літописця.
Після Божественної літургії усі зібралися у середній частині семінарського храму, де відбулося урочисте засідання з нагоди свята. З благословення ректора КПБА митрополита Переяслав-Хмельницького і Білоцерківського Епіфанія в урочистостях взяли участь старший викладач кафедри церковно-історичних та практичних дисциплін, керівник регентського відділення протоієрей Петро Бойко та старший викладач кафедри богослів’я КПБА диякон Михаїл Омельян, які від всієї професорсько-викладацької корпорації привітали Дніпровську духовну семінарію з актовим днем та подарували найновіші видання Академії.
Актову частину відкрив ректор протоієрей Сергій Нарольський, який привітав усіх зі святом та коротко ознайомив присутніх із здобутками Дніпровської духовної школи. Потім архієреям, гостям, викладачам, студентам був презентований відеоролик про життя семінарії.
Наостанок до усіх, з батьківським словом, звернувся Преосвященнійший Владика Симеон, який привітав тих хто навчає і навчається з Актовим днем.
Далі розпочався концерт, присвячений актовому дню.
Завершилися урочистості многоліттям, спільною світлиною та святковою трапезою.

 

 

Поширити у соцмережах