Друк

Митрополит Епіфаній взяв участь у дипломатичному прийнятті посольства Угорщини

20 жовтня 2017 р. Патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета взяв участь у дипломатичному прийнятті посольства Угорщини з нагоди національного свята.

Від імені Святійшого Патріарха Філарета митрополит Епіфаній привітав надзвичайного і повноважного Посла Угорщини в Україні пана Ерно Кешкеня із національним святом побажавши йому міцного здоров’я та невичерпної енергії, а угорському народу всіляких успіхів на шляху розбудови незалежної та процвітаючої держави.

У відповідь на привітання надзвичайний і повноважний Посол Угорщини пан Ерно Кешкень передав Святійшому Патріарху Філарету слова подяки і щирої підтримки.

У своєму зверненні до усіх присутніх Посол наголосив, що Угорщина була в числі перших країн, що визнали незалежність України та першою країною, що встановила з Україною дипломатичні відносини. Посол запевнив, що зміцнення дипломатичних і культурних відносин між Угорщиною та Україною буде продовжуватись.

Офіційний прийом посольства Угорщини в Україні відбувся з нагоди 61-ї річниці Угорської революції та боротьби за незалежність 1956 р.

Джерело

Поширити у соцмережах