Друк

Патріарший намісник привітав новопризначеного Посла Австралії в Україні

18 жовтня 2017 р. з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній взяв участь в дипломатичному прийнятті посольства Австралії в Україні, яке відбулося з нагоди привітальної зустрічі новопризначеного надзвичайного і повноважного Посла Австралії – її Високоповажності пані Меліси О’Рурк.

У своєму вітальному слові Патріарший намісник від імені Предстоятеля Української Православної Церкви Київського Патріархату привітав пані Меліссу О’Рурк з початком її місії в Україні на посаді Посла Австралії. Митрополит Епіфаній побажав Послу позитивної динаміки у відносинах між Україною та Австралією.

У відповідь на привітання новопризначений посол Австралії в Україні пані Мелісса О’Рурк передала Святійшому Патріарху Філарету слова подяки і щирої підтримки.

Захід розпочався з привітального слова Генерального секретаря Світового конгресу українців, голови Проводу ОУНР пана Стефана Романіва, який запросив до вітального слова представників дипломатичного корпусу.

Привітальна зустріч з новопризначеним послом Австралії була організована Союзом Українських Організацій Австралії.

Джерело

Поширити у соцмережах