Друк

Митрополит Епіфаній взяв участь у прийомі Праведників Бабиного Яру

17 жовтня 2017 р. з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета Патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній у колонній залі Київради взяв участь у зустрічі Праведників Бабиного Яру з Київським міським головою та представниками дипломатичного корпусу.

Праведники – це ті люди, хто у роки Другої світової війни рятували євреїв та військовослужбовців від смерті у Бабиному Яру.

На початку прийому до усіх присутніх в залі звернувся Мер Києва Віталій Кличко, який запалив свічу пам’яті віддавши шану усім, хто був закатований чи розстріляний в роки війни. Після цього кожен запрошений гість запалив і свою свічу пам’яті жертв Бабиного Яру.

До усіх присутніх в колонній залі КМДА звернувся також Патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній. Владика у своєму слові зазначив, що Бабин Яр – це трагедія світового масштабу. Але якби не було тих людей, які ризикували своїм життям заради життя інших, то жертв було б значно більше. Також митрополит Епіфаній додав, що сьогодні потрібно молитись не лише за тих, хто загинув, але і за тих, хто рятував євреїв та військовополонених від загибелі у роки Другої світової війни. То ж молитвою за здоров’я усіх Праведників владика завершив своє звернення.

Участь у прийомі взяли також: посол США в Україні пані Марі Йованович, посол Польщі в Україні пан Ян Пєкло, представники дипломатичних місій Німеччини та Ізраїлю, релігійних і громадських організацій.

Наразі у світі є близько двох тисяч Праведників, майже триста з них мешкають в Україні і більше п’ятдесяти Праведників живуть у Києві.

Джерело

Поширити у соцмережах