Друк

Патріарший намісник нагородив українських воїнів церковними медалями «За жертовність і любов до України»

12 жовтня 2017 р. у залі засідань Вченої ради Київської православної богословської академії митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній вручив українським військовослужбовцям медалі «За жертовність і любов до України». Також владика Епіфаній передав кожному у подарунок книгу про таїнство людської природи.

Усі нагородженні військовослужбовці є членами Київської міської спілки ветеранів АТО Деснянського району м. Києва. Безстрашні українські захисники, які ревно несли свою службі у зоні бойових дій, цього дня були відзначені високою церковною нагородою.

Патріарший намісник подякував українським захисникам за їх жертовність і відданість Батьківщині, і запевнив, що Українська Православна Церква Київського Патріархату завжди була, є і буде міцною духовною опорою для української армії.

В свою чергу учасники бойових дій подякували митрополиту Епіфанію за високу церковну відзнаку.

На врученні церковних нагород був також присутній Головний капелан Державної прикордонної служби України, настоятель Свято-Миколаївської парафії с. Хотів Києво-Святошинського благочиння Переяслав-Хмельницької єпархії свящ. Михаїл Предко.

Після вручення нагород було зроблене спільне фото на згадку про цю подію.

Джерело

Поширити у соцмережах