Друк

Відбулася зустріч куратора НСТ ім. митр. Даниїла (Чокалюка) зі студентами I курсу

2 жовтня 2017 року відбулася зустріч куратора наукового студентського товариства ім. митр. Даниїла (Чокалюка) зі студентами 1-го курсу Київської Православної Богословської Академії.

Куратор товариства, кандидат богословських наук, викладач КПБА протоієрей Павло Мельник розповів студентам про особу владики Даниїла (Чокалюка), його внесок у розбудову Академії та утвердження в Україні Української Православної Церкви Київського Патріархату.

"Велика заслуга у відродженні Академії є митрополита Даниїла (Чокалюка), який був першим ректором відновленої Київської Духовної Академії і Семінарії. Він не просто керував, а був безпосереднім учасником всіх робіт, які відбувалися. Владика читав в Академії лекції з Нового Завіту, дуже добре знав Священне Писання та турбувався про студентів не лише у навчальному процесі, а й про те, щоб вони мали що їсти й у що зодягнутися. Він був справжнім прикладом Доброго Пастиря. Спогади, які залишилися про митрополита Даниїла є цінними для Вас, як для майбутніх пастирів" – сказав протоієрей Павло Мельник.

Голова товариства – аспірант КПБА Єфим Фурсенко ознайомив студентів із діяльністю товариства та цьогорічними святкуваннями.

Наприкінці зустрічі кожному студенту протоієрей Павло Мельник та куратор 1-го курсу КПБА диякон Михаїл Омельян подарували книгу про митрополита Даниїла (Чокалюка) – «Добрий Пастир», яка була люб’язно надана Чокалюком Святославом Михайловичем, завідувачем кафедри церковно-історичних і практичних дисциплін, доцентом, викладачем КПБА й рідним братом митрополита Даниїла.

cerkva.info

 

Поширити у соцмережах