Друк

Перше засідання вченої ради КПБА у 2017 / 2018 навчальному році

29 серпня 2017 року під головуванням ректора Київської православної богословської академії митрополита Переяслав-Хмельницького і Білоцерківського Епіфанія відбулося перше засідання вченої ради у 2017 / 2018 навчальному році.

Владика ректор привітав викладацький колектив з початком нового навчального року та розповів про пріоритетні напрямки діяльності КПБА у цьому навчальному році.

Згідно з порядком денним перший проректор протоієрей Олександр Трофимлюк прозвітував про вступну кампанію в КПБА у 2017 році, ознайомив присутніх із навчальним планом КПБА на 2017 / 2018 навчальний рік, розподілом навчального навантаження на викладачів у першому семестрі 2017 / 2018 навчального року, про призначення наставників курсів та зміни в інспекторському колективі, про організацію роботи кафедр, про внесення змін до Статуту КПБА та про рекомендацію до друку чергових чисел (9 – 12) «Православного вісника Київського Патріархату»..

Про план наукових заходів на перший семестр доповів проректор з наукової роботи протоієрей Віталій Клос.

Про особливості організації та здійснення освітнього процесу в новому навчальному році доповів декан богословського факультету О. Я. Мирончук.

Поширити у соцмережах