Друк

У Київській православній богословській академії завершилась вступна кампанія

25-26 липня 2017 р. з благословення ректора Київської православної богословської академії митрополита Переяслав-Хмельницького і Білоцерківського Епіфанія пройшли вступні іспити для абітурієнтів до бакалаврату, магістратури та аспірантури КПБА.

Приймальна комісія на чолі з ректором академії митрополитом Епіфанієм вступні іспити приймала у залі засідань Вченої ради КПБА.

25 липня 2017 р. було проведено вступні іспити до магістратури та аспірантури КПБА, 26 липня 2017 р. – до бакалаврату духовної школи.

Після завершення складання іспитів Перший проректор прот. Олександр Трофимлюк звернувся до усіх з вітальним словом побажавши щирої віри і духовних подвигів майбутнім пастирям, щоб не лише сприйняти християнське вчення тут в академії, але й повсякчас жити ним. Також проректор коротко розповів про внутрішні правила поведінки академії, торнкнувся організаційних питань і відповів на питання студентів.

На сам кінець секретар Вченої ради, старший інспектор КПБА свящ. Сергій Колот зачитав список тих студентів, які проходитимуть літню практику в академії.

Цього року на 1 курс КПБА було зараховано 30 студентів денної форми навчання і 28 студентів заочної форми навчання.

Київські єпархіальні відомості

Поширити у соцмережах