Друк

Важливе повідомлення!

Шановні абітурієнти - майбутні студенти Київської православної богословської академії!

У зв'язку зі збоями в роботі Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО) просимо Вас особисто приїхати до нашої академії та подати всі потрібні документи для вступу.

Приймальна комісія працює щоденно з 9 до 18 год., за адресою м. Київ, вул. Трьохсвятительська 6 (територія Михайлівського Золотоверхого монастиря).
Якщо у Вас виникнуть питання, просимо телефонувати за номером: (044) 278-80-44 (приймальня академії) з 09 по 18 годину, або безпосередньо секретарю приймальної комісії свящ. Сергію Колоту (мобільний: 0964794097).

Перепрошуємо за незручності та зичимо успіху на шляху до здобуття знань з богослів'я у КПБА та служіння Богові та Його Церкві.

З Умовами і Правилами прийому, переліком необхідних документів та програмами вступних іспитів вищого духовного навчального закладу «Київська православна богословська академія» можна ознайомитися перейшовши за наступними посиланнями.

Правила прийому до Київської православної богословської академії у 2017 році

Програми вступних іспитів до бакалаврату, магістратури та аспірантури

Перелік необхідних документів для вступу до бакалаврату та магістратури вказаний у Правилах прийому до Київської православної богословської академії у 2017 році (див. розділ VІ).
Перелік необхідних документів та особливості вступу до аспірантури КПБА (див. додаток 2-й Правил прийому до Київської православної богословської академії у 2017 році).

Приймальна комісія КПБА

Поширити у соцмережах