Важливе повідомлення для абітурієнтів КПБА

img1503387760

Шановні абітурієнти - майбутні студенти Київської православної богословської академії!

Подарунок для Київської православної богословської академії (оновлено)

Традиції вищої духовної освіти і богословської науки у Києво-Могилянській академії, згодом у Київської духовній академії і семінарії, а сьогодні у Київській православній богословській академії, сформувались завдяки щедрим меценатам: Галшка Гулевичівна, митрополит Петро Могила, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Засідання Поважної ради відзнаки «Орден святого Пантелеймона»

logo453 липня 2018 р. в актовій залі ДУ «Національний Інститут хірургії та трансплантологіїї ім. О.О. Шалімова» НАМН України відбулося засідання Поважної ради відзнаки «Орден святого Пантелеймона», в якому взяв участь перший проректор Київської православної богословської академії, доктор наук з богослів’я, професор протоієрей Олександр Трофимлюк.

Розпочалась реєстрація електронних кабінетів вступників

5048 001 i2 липня розпочалась реєстрація електронних кабінетів, через які абітурієнти подаватимуть заяви про вступ до українських вишів.

image00220 червня 2018 року, в Національному університеті ім. Т. Шевченка, відбулась Всеукраїнська наукова конференція «Державний орган у справах релігій в Україні: історія та сучасність», приурочена до 100-річчя діяльності центрального органу виконавчої влади, який реалізує державну політику України у сфері релігії.

У Київській православній богословській академії відзначили 25-й випуск

content 1 46Урочистості з нагоди чергового випуску розпочалися 15 червня 2018 року Божественною літургією, яку очолив протоієрей Петро Бойко в академічному храмі святого апостола і євангелиста Іоана Богослова у співслужінні викладачів КПБА та студентів у священному сані.