Екскурсія до музею "Духовні скарби України"

IMG 463118 жовтня 2018 року з благословення Високопреосвященнійшого митрополита Епіфанія ректора КПБА та при сприянні професора кафедри церковно-історичних та практичних дисциплін Святослава Михайловича Чокалюка студенти 1-го курсу разом з класним наставником прот. Павлом Мельником та магістрантом Віталієм Охримом відвідали міський приватний музей «Духовні скарби України», що знаходиться на вулиці Десятинній.

Відбулось засідання Наукового студентського товариства ім. митрополита Даниїла (Чокалюка)

44088614 278277799475222 8538037329636360192 n15 жовтня відбулось засідання Наукового студентського товариства ім. митрополита Даниїла (Чокалюка). Захід традиційно розпочався із молитви.

Патріарх Філарет взяв участь у Молитві за Україну на Софіївському майдані (ВІДЕО)

content dsc 961414 жовтня 2018 року, в день свята Покрови Божої Матері, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, на майдані перед Софіївським собором, взяв участь у подячному молебні за благодіяння, які Бог подає Україні та Православній Українській Церкві.

ДОКУМЕНТ: Оголошення Вселенського Патріархату (переклад)

hДОКУМЕНТ (переклад)

Вселенський Патріархат

Митрополит Епіфаній взяв участь у святкуванні 85-річчя Національного авіаційного університету

DSC 497710 жовтня 2018 р. Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній взяв участь у святкуванні 85-річчя Національного авіаційного університету. Владику супроводжував Перший проректор Київської православної богословської академії прот. Олександр Трофимлюк.

Відбулася зустріч з капеланом із США майором Тері Белом

Photo110 жовтня 2018 року в стінах Київської православної богословської академії відбулася зустріч капелана із США майора Тері Бела з Патріаршим намісником, ректором КПБА митрополитом Переяславським і Білоцерківським Епіфанієм, Головою Синодального управління військового духовенства митрополитом Черкаським і Чигиринським Іоаном, капеланами УПЦ Київського Патріархату, військовослужбовцями та студентами київської духовної школи. Зустріч стала продовженням зовнішньо-капеланських відносин військових священиків України зі своїми колегами з країн.