Друк

Сергій Грабовський виступив на «Публічному лекторію КПБА»

7 грудня 2017 р., з благословення ректора Київської православної богословської академії митрополита Переяслав-Хмельницького і Білоцерківського Епіфанія, в актовій залі столичного закладу вищої духовної освіти відбулося чергове засідання «Публічного лекторію КПБА».

З доповіддю «100-річчя української революції: причини та наслідки» виступив публіцист, політолог, історик, член Координаційної ради Асоціації українських письменників, автор понад 10 наукових, науково-популярних та публіцистичних книг, кандидат філософських наук, старший науковий співробітник Інституту філософії імені Григорія Сковороди Національної академії наук України Сергій Грабовський.

Участь у лекції взяли перший проректор протоієрей Олександр Трофимлюк, декан богословського факультету Олександр Мирончук, викладачі, аспіранти і студенти КПБА, запрошені гості.

Завершилося засідання цікавою дискусією.

Як повідомлялося, 1 грудня 2017 р. у Київській православній богословській академії був розпочатий проект «Публічний лекторій КПБА».

Метою таких відкритих лекцій є ширше і всебічне відкриття духовного та інтелектуального потенціалу Академії для українського суспільства. Програма відкритих публічних лекцій опирається на традиції святителя Петра Могили та його послідовників, які піднімали освітній і духовний рівень держави.

До таких лекцій залучаються провідні науковці та ексклюзивні фахівці з України та інших країн.

Поширити у соцмережах