В КПБА відбулася лекція Павла Гаврилюка

220px Paul Gavrilyuk UST photo231 травня в рамках проекту «Публічний лекторій» з лекцією «Соборність і народність без авторитаризму: про досвід Критського Собору і про створення міжнародної православної богословської спільноти» виступив Павло Гаврилюк

Олег Медведєв прочитав лекцію в КПБА

batch 5b07df66c942b24 травня 2018р. в Київській православній богословській академії (КПБА) відбувся черговий захід в рамках проекту «Публічний лекторій»

Леся Звонська прочитала в КПБА публічну лекцію на тему: "Рукописи Біблії церковнослов'янською мовою"

IMG 097910 травня 2018 р., з благословення ректора Київської православної богословської академії митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, в актовій залі столичного закладу вищої духовної освіти відбулося чергове засідання «Публічного лекторію КПБА».

Відбулася публічна лекція Ростислава Павленка

Відбулася публічна лекція Ростислава Павленка26 квітня 2018 року в межах проекту «Публічний лекторій» в Київській православній богословській академії виступив радник Президента України, заступник глави Адміністрації Президента України, український політик, політолог, політтехнолог Ростислав Павленко.

19 квітня публічну лекцію в КПБА прочитав доктор юридичних наук Олексій Кресін

DSC 1532В рамках проекту «Публічний лекторій» у четвер, 19 квітня 2018р., о 19:00, відбувся черговий публічний виклад, присвячений питанням історії державності України.

Микола Рябчук прочитав у КПБА публічну лекцію на тему: «Залежність від шляху і коридор можливостей»

29541012 1630400873733834 7157509911679332315 n22 березня 2018 р., з благословення ректора Київської православної богословської академії митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, в актовій залі столичного закладу вищої духовної освіти відбулося чергове засідання «Публічного лекторію КПБА».

Анатолій Матвієнко прочитав у КПБА публічну лекцію «Майбутнє Європи з позицій моральних цінностей»

DSC 921915 березня 2018 року року в актовій залі Київської православної богословської академії відбувся черговий захід в рамках проекту «Публічний лекторій» - спільної ініціативи КПБА та Громадського дослідницького інституту «Відповідальне суспільство».

«Кіборги» зустрілися зі студентами КПБА

DSC 8718

1 березня 2018 р. з благословення митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, ректора Київської православної богословської академії, в стінах духовної школи відбулась зустріч студентів з захисниками Донецького аеропорту, а також з режисером фільму "Кіборги" Ахтемом Сеїтаблаєвим та акторами цієї стрічки.