На проекті «Публічний лекторій» виступила Анастасія Браткова

photo535304083494729573718 жовтня 2018 року на проекті «Публічний лекторій» виступила Анастасія Браткова – директор та власниця «PR assistant agency», яке займається стратегічним піаром людей та організацій, що змінюють Україну.

Екскурсія до музею "Духовні скарби України"

IMG 463118 жовтня 2018 року з благословення Високопреосвященнійшого митрополита Епіфанія ректора КПБА та при сприянні професора кафедри церковно-історичних та практичних дисциплін Святослава Михайловича Чокалюка студенти 1-го курсу разом з класним наставником прот. Павлом Мельником та магістрантом Віталієм Охримом відвідали міський приватний музей «Духовні скарби України», що знаходиться на вулиці Десятинній.

Відбулось засідання Наукового студентського товариства ім. митрополита Даниїла (Чокалюка)

44088614 278277799475222 8538037329636360192 n15 жовтня відбулось засідання Наукового студентського товариства ім. митрополита Даниїла (Чокалюка). Захід традиційно розпочався із молитви.

Святкування Покрови Богородиці у Броварах

DSC 618814 жовтня 2018 р., в 20-ту неділю після П’ятидесятниці, коли по всій Україні особливо радісно відзначають свято Покрову Божої Матері, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній відвідав Свято-Покровську парафію м. Бровари, яка в цьому році святкує 10-ту річницю з дня освячення храму.

Патріарх Філарет взяв участь у Молитві за Україну на Софіївському майдані (ВІДЕО)

content dsc 961414 жовтня 2018 року, в день свята Покрови Божої Матері, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, на майдані перед Софіївським собором, взяв участь у подячному молебні за благодіяння, які Бог подає Україні та Православній Українській Церкві.

ДОКУМЕНТ: Оголошення Вселенського Патріархату (переклад)

hДОКУМЕНТ (переклад)

Вселенський Патріархат

Митрополит Епіфаній взяв участь у святкуванні 85-річчя Національного авіаційного університету

DSC 497710 жовтня 2018 р. Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній взяв участь у святкуванні 85-річчя Національного авіаційного університету. Владику супроводжував Перший проректор Київської православної богословської академії прот. Олександр Трофимлюк.

Іван Омелян виступив із лекцією про публічні комунікації

11 жовтня 2018 року в межах проекту «Публічний лекторій» з лекцією «Публічні комукації» виступив Іван Омелян11 жовтня 2018 року в межах проекту «Публічний лекторій» з лекцією «Публічні комукації» виступив Іван Омелян – регіональний координатор Реанімаційного пакету реформ, тренер з публічних виступів та розвитку громадських організацій на локальному рівні, громадський діяч з десятирічним стажем.