Київська православна богословська академія

На проекті «Публічний лекторій» виступила Анастасія Браткова

18 жовтня 2018 року на проекті «Публічний лекторій» виступила Анастасія Браткова – директор та власниця «PR assistant agency», яке займається стратегічним піаром людей та організацій, що змінюють Україну.

Серед клієнтів компанії: ТОП-експерт з кібербезпеки та айтішник з українського списку Forbes Олександр Кардаков; бізнесмен, поет, актор, продюсер власного театру та меценат, який рятує українських дівчат хворих на анорексію та булімію Олександр Меламуд; Асоціація Діджитал Юкрейн - організатор Першої конференції щодо результатів реформ протягом 25-річної співпраці України та США за участі IVLP випускників (за підтримки посольства США в Україні) та багато інших.

Серед успішних кейсів компанії – піар-супровід першого «Нового року на Софії», Першого Балтійсько-Чорноморського форуму «Через діалог до довіри» за участі Леоніда Кравчука, Леоніда Кучми, Віктора Ющенко, Валдіса Затлерса, Станіслава Шушкевича, Петра Лучинського, Геннадія Бурбуліса. Агентство є автором концепції оновлення та розвитку Муніципальнї галереї «Лавра» в якості першої в країні муніципальної Digital галереї.

Крім того, Анастасія Олександрівна має 10-річний досвід роботи журналістом та редактором у топових друкованих ЗМІ України.

Власне засобам масової інформації та журналістиці і був присвячений вечір. Тема публічної лекції «Журналісти vs блогери. Що потрібно знати про журналістів, щоб говорити з ними однією мовою».

На лекції були присутні та взяли участь у дискусії перший проректор протоієрей Олександр Трофимлюк, викладачі, аспіранти і студенти КПБА та запрошені гості.

Як повідомлялося, 1 грудня 2017 року в Київській православній богословській академії був розпочатий проект «Публічний лекторій КПБА». Мета таких відкритих лекцій – ширше і всебічне відкриття духовного та інтелектуального потенціалу Академії для українського суспільства. Програма відкритих публічних лекцій опирається на традиції святителя Петра Могили та його послідовників, які піднімали освітній і духовний рівень держави. До таких лекцій залучаються провідні науковці та ексклюзивні фахівці з України та інших країн.

© Київська православна богословська академія: офіційний сайт провідного закладу вищої духовної освіти України