Київська православна богословська академія

Іван Омелян виступив із лекцією про публічні комунікації

11 жовтня 2018 року в межах проекту «Публічний лекторій» з лекцією «Публічні комукації» виступив Іван Омелян – регіональний координатор Реанімаційного пакету реформ, тренер з публічних виступів та розвитку громадських організацій на локальному рівні, громадський діяч з десятирічним стажем. Окрім того Іван Григорович має за плечима великий досвід організації освітніх проектів. Серед них – «Школа молодого політика» (Харків), «Школа громадської активності» (Тернопіль), «Школа молодого реформатора» (Тернопіль), «Майстерня майбутнього» (Україна-Німеччина).

Під час лекції, на якій були присутні та взяли участь у дискусії перший проректор протоієрей Олександр Трофимлюк, викладачі, аспіранти і студенти КПБА, голова Громадського дослідницького інституту «Відповідальне суспільство» Павло Тарасюк та запрошені гості, доповідач говорив про силу правди, про страх і боротьбу з ним, про емоції та емпатії, про те, як максимально зрозуміло спілкуватись з людьми.

Лекція була надзвичайно цікавою, викликала жваву дискусію. Учасники зібрання ставили багато запитань, на які Іван Григорович давав вичерпні відповіді.

Як повідомлялося, 1 грудня 2017 року в Київській православній богословській академії був розпочатий проект «Публічний лекторій КПБА». Мета таких відкритих лекцій – ширше і всебічне відкриття духовного та інтелектуального потенціалу Академії для українського суспільства. Програма відкритих публічних лекцій опирається на традиції святителя Петра Могили та його послідовників, які піднімали освітній і духовний рівень держави. До таких лекцій залучаються провідні науковці та ексклюзивні фахівці з України та інших країн.

© Київська православна богословська академія: офіційний сайт провідного закладу вищої духовної освіти України