Перейти до вмісту
Головна » Відбудеться Міжнародна науково-практична конференція

Відбудеться Міжнародна науково-практична конференція

05Конференція проходитиме в Міжрегіональній Академії управління персоналом за адресою: вул. Фрометівська, 2, 03039, м. Київ.Запрошуємо до участі науковців, викладачів, студентів, аспірантів, кандидатів та докторантів філософських, політичних, історичних та філологічних наук

  Міжрегіональна Академія управління персоналом
Українсько-Азербайджанський Інститут соціальних наук і самоврядування
ім. Г. А. Алієва
Науково-ідеологічний центр імені Дмитра Донцова

7 жовтня 2011 року відбудеться Міжнародна науково-практична конференція

“Спадщина Дмитра Донцова:
актуальність філософсько-політичних та літературних візій”

 

05

 

Конференція проходитиме в Міжрегіональній Академії управління персоналом за адресою: вул. Фрометівська, 2, 03039, м. Київ
Запрошуємо до участі науковців, викладачів, студентів, аспірантів, кандидатів та докторантів філософських, політичних, історичних та філологічних наук.
Наукова проблематика конференції:
•    Філософське підґрунтя концепції “чинного націоналізму”.
•    Дидактична філософія: система виховання “провідної верстви”.
•    Літературна творчість українського мислителя.
•    Основи філософсько-політологічних візій: соціокультурні умови формування мислителя.
Статті, надіслані оргкомітету до 1 серпня 2011 року на адресу vkhalamey@ukr.net , будуть видані до початку конференції у збірнику наукових праць «Гілея: науковий вісник» (Всеукраїнське фахове видання)

Вимоги до оформлення наукових статей для публікації
1.Редакція приймає до друку статті виключно за умови їх відповідності вимогам ВАК України до структури наукової статті
Наукові статті повинні містити такі необхідні елементи:
– постановка проблеми у загальному вигляді та зв’язок із важливими науковими чи практичними завданнями;
– аналіз останніх досліджень і публікацій, в яких започатковано розв’язання даної проблеми і на які спирається автор, виділення невирішених раніше частин загальної проблеми, котрим присвячується означена стаття;
– формулювання цілей статті (постановка завдання);
– виклад основного матеріалу дослідження з повним обґрунтуванням отриманих наукових результатів;
– висновок з цього дослідження і перспективи подальших розвідок у даному напрямку.
2. Стаття подається українською або іншими мовами у електронному варіанті у вигляді файлу, який виконаний в текстовому редакторі MS Word for Windows, на дискеті, диску чи електронною поштою.;
3. Статті, автори яких не мають наукового ступеня, супроводжуються рецензією доктора наук за фахом публікації або витягом із протоколу засідання кафедри (відділу) про рекомендацію статті до друку. Рецензія або витяг з протоколу подається у сканованому вигляді електронною поштою;
4. Текст статті має супроводжуватись шифром УДК і трьома анотаціями (українською, російською, англійською). Всі анотації повинні містити:
– прізвище, ініціали автора;
– назву статті;
– текст анотації (до 50 слів);
– перелік ключових слів.
Матеріал в анотації викладають стисло і точно з використанням синтаксичних конструкцій, притаманних мові ділових документів, уникаючи складних граматичних зворотів. Необхідно вживати стандартизовану термінологію, а не маловідомі терміни і символи. Без вживання слів «У статті …» або «Стаття присвячена …».
6. Вимоги для оформлення тексту: всі поля 20 мм; шрифт Times New Roman, кегель 14, інтервал – 1,5; абзацний відступ – 10 мм.Рисунки й таблиці оформляються згідно з ДСТУ. Щодо символів. В тексті необхідно використовувати лише лапки такого зразку: «», дефіс – це коротке тире «–». Не потрібно ставити зайві пробіли, особливо перед квадратними чи круглими скобками, а також в них. Для запобігання потрібно використовувати функцію «Недруковані знаки».
Розташування структурних елементів статті

УДК                                                                                               Прізвище І.Б.
Назва статті
Анотація українською з переліком ключових слів
Текст статті
Список використаних джерел
ПІБ, назва статті, анотація російською з переліком ключових слів
ПІБ, назва статті, анотація англійською з переліком ключових слів

7. Перелік літературних джерел розташовується за алфавітом або в порядку їх використання після тексту статті з підзаголовком Список використаних джерел і виконується мовою оригіналу. В переліку посилань зазначається загальна кількість сторінок (для книг) або номерів сторінок початку і кінця тексту джерела (для статей). Джерела в переліку посилань нумеруються вручну, без використання функції меню Word «Формат – Список – Нумерований».
8. Посилання на літературу в тексті подаються за таким зразком: [7,с.123], де 7– номер джерела за списком, 123 – сторінка. Посилання на декілька джерел одночасно подаються таким чином: [1;4;8] або [2,с.32;9,с.48;11,с.257]. Посилання на архівні джерела – [15,арк.258,231зв]. Згадані в тексті науковці, дослідники називаються за абеткою – М.Тард, Е.Фромм, К.Юнг, К.Ясперс та інші. На початку зазначається ім’я , а потім прізвище вченого. Необхідно виокремлювати зарубіжних та вітчизняних дослідників.
9. Стаття обов’язково супроводжується авторською довідкою із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові (повністю); наукового ступеня, звання, посади, місця роботи; поштового індексу, домашньої адреси і телефонів, адреси електронної пошти.
10. Відповідальність за точність поданих фактів, цитат, цифр і прізвищ несуть автори матеріалів. Редакція матеріали не рецензує і не повертає. У статтю можуть бути внесені зміни редакційного характеру без згоди автора. Редакційна колегія залишає за собою право відхилити неякісні матеріали без пояснення причин. Редколегія може не поділяти світоглядних переконань авторів.
11. У разі передруку посилання на «Гілея: науковий вісник» обов’язкове.
12.Збірник регулярно розсилається у бібліотеки за переліком, встановленим ВАК України.
Оплата за публікацію статей  з розрахунку: одна  комп’ютерна сторінка – двадцять грн.

Прохання повідомити про свою участь у конференції та тему доповіді
до 15 вересня 2011 року.
Контакти оргкомітету:
Вікторія Халамендик – (095) 870-30-74, (067) 733-09-20, vkhalamey@ukr.net
Петро Вознюк – 050-173-47-56, dmdmzz@ukr.net
Олеся Применко – 097-684-31-83, olesyaprymenko@gmail.com