Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 63

Підсумкове засідання Вченої Ради КПБА

Вчена Рада Академії ретельно розглянула причини неуспішності деяких студентів і прийняла відповідні постанови щодо до таких студентів, які повинні до початку нового навчального семестру погасити академзаборгованість. Потім відбулося затвердження тем майбутніх бакалаврських та магістерських робіт студентів КПБА заочного сектору. Владика Димитрій повідомив професорсько-викладацький склад про урочисті заходи з нагоди 80-річчя Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, які відбудуться 23-25 січня 2009 року. На закінчення спеціалізована Вчена Рада Академії прийняла захист магістерської роботи студента протоієрея Василя Лило, який несе послух на українській православній парафії Київського Патріархату у Греції.

-