Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 63

Наукова конференція присвячена Мазепі

Конференція відбулася в Українському домі. В її роботі взяли участь директор інституту історії НАН України В. Смолій, директор Інституту історичної освіти О. Сушко, проовідні науковці, дослідники Мазепіани з Чернігова та Батурина. Владика Димитрій виступив з доповіддю, яка стосувалася анафеми на гетьмана Івана Мазепу, наголосивши на її несправедливості і де-яких аспектах сьогоднішнього бачення цієї проблеми. Незабаром, у дні відзначення 300-ої річниці Батуринської трагедії, з’явиться друком дослідження архиєпископа Димитрія "Історична записка з приводу анафеми на гетьмана Івана Мазепу". Наукова розвідка буде розміщена і на нашому сайті.

Інформація КЄВ