Київська православна богословська академія

Презентація веб-сайту «Мислене древо»

Діяльність групи «Мислене древо» спрямована на сприяння розвитку гуманітарної науки та освіти в Україні шляхом запровадження комп'ютерних технологій, тому для цього вона проектує та пише комп'ютерні програми, наповнює бази даних, бере участь у виданні наукових книг, розміщує електронні версії наукових публікацій на своєму сайті.

Відкрив презентацію ректор Академії Високопреосвященнійший архиєпископ Димитрій, який коротко розповів студентам,  аспірантам та викладачам КПБА про велику працю, яку робить група "Мислене древо".

Власне про діяльність проекту "Мислене древо" розповів його ідеолог і програміст програми "Мислене древо", а також автор кількох баз даних, представлених на презентованому сайті Микола Іванович Жарких. Використовуючи сучасні технології пан Микола наочно показав присутнім програми, продукти та студії, які розміщені на сайті та розповів про видання "Мисленого древа", які доступні на компакт-дисках.

На презентації були присутні ректори духовних навчальних закладів УПЦ Київського Патріархату, які прибули цього дня на засідання Синодального управління у справах освіти (Учбового комітету).

© Київська православна богословська академія: офіційний сайт провідного закладу вищої духовної освіти України