Ректор КПБА зустрівся з ректором Львівського аграрного університету

На урочистій студентській зустрічі були присутніми також представники УГКЦ на чолі з єпископом Жовквівським і Золочівським Михайлом Ковтуном. Високих гостей радо вітав ректор Львівського аграрного університету, професор, академік УААН  Володимир Снітинський. До присутніх у актовій залі університету зі словами привітання звернулися: єпископ Михайло Ковтун (УГКЦ), архієпископ Димитрій та єпископ Матфей. Потім студентський хор проспівав ще раз у цьому році різдвяні колядки. Зустріч із керівництвом  Львівського державного аграрного університету продовжилася у кабінеті ректора. Поважний вуз України має свою давню історію. Нещодавно йому минуло 150 років. Владика Димитрій і ректор ЛДАУ професор Володимир Снітинський обмінялися думками щодо подальшої співпраці.