У Львові призентовано книги Видавничого відділу

На призентації були присутніми проректор Львівського університету Когут, директор бібліотеки, доцент Василь Кметь, преосвященний Матфей, єпископ Дрогобицький і Самбірський; протоієрей Володимир Бачинський, секретар Львівсько-Сокальської єпархії; протоієрей Ярослав Ощудляк, ректор ЛПБА. Після закінчення презинтації книг владика Димитрій передав їх до бібліотеки університету. Потім було оглянуто фонди бібліотеки Львівського університету. Директор Василь Кметь розповів про спецфонд бібліотеки, відділ стародруків, давній каталог а також його комп’ютеризацію.

По обіді архієпископ Димитрій відвідав Львівську православну богословську академію і ознайомився з навчальним процесом, відвідавши лекції з психології і англійської мови. З ректором  ЛПБА протоієреєм Ярославом Ощудляком владика Димитрій обговорив деякі питання розбіжностей і уніфікації навчального процесу в Київській та Львівській православних богословських академіях.