Київська православна богословська академія

День тезоіменитства ректора Київської Православної Богословської Академії

Від братії монастиря до свого намісника звернувся архимандрит Євстратій, який виголошуючи привітання Владиці, порівняв діяльність Архиєпископа Димитрія зі служінням його небесного покровителя. На завершення слова отець Євстратій підніс тезоіменитому Владиці просфору та квіти.

Від професорсько-викладацької корпорації та студентів Київської Православної Богословської Академії свого Владику-ректора привітав проректор з навчальної роботи протоієрей Ярослав Романчук. Зокрема, отець Ярослав підкреслив на ставленні студентів до свого ректора як до доброго та мудрого батька, через що очі вихованців сьогодні під час богослужіння сповнені любові та великої поваги. А цю повагу Владика-ректор заслужив своїм мудрим керівництвом Академією.

Під спів усіх студентів многоліття Високопреосвященнійшому Архиєпископу Димитрію аспіранти Київської Православної Богословської Академії піднесли від імені усіх викладачів та студентів великий букет квітів.

Його Високопреоосвященство у слові-відповіді вказав на те, що розглядає виголошені йому слова порівняння зі святителем Димитрієм Ростовським як заклик до невпинної праці на благо Церкви, оскільки подвиг митрополита Димитрія є дуже великим.

священик Олександр Трофимлюк,
інспектор КПБА

© Київська православна богословська академія: офіційний сайт провідного закладу вищої духовної освіти України