Засідання Вченої Ради

Вчена рада затвердила список студентів, яких за результатами вступних іспитів було зараховано до 1-го курсу КПБА (27 студентів на стаціонарну форму навчання та 13 – на заочну), до 5-го курсу (магістеріуму) (21 студент на стаціонарну та 12 - на заочну форми навчання) та в Аспірантуру (9 чоловік на стаціонарну та 3 - на заочну форми навчання).

Після цього були призначені класні наставники на всі курси Академії. До корпорації викладачів КПБА був прийнятий Роман Маланяк та на посаду асистента викладача Андрій Дигідь (випускники Київської Духовної Академії).

Владика-ректор оголосив розподіл навчальних предметів у Київській Православній Богословській Академії на 2007/2008 навчальний рік та дав рекомендації щодо викладацької та інспекторської роботи.

На завершення Архиєпископ Димитрій повідомив, що початок нового навчального року в стінах столичної духовної школи почнеться святковим молебном, який 1 вересня очолить Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.