В Острозькій Академії відбувся випуск магістрів-теологів

У студенському храмі преподобного Федора Острозького Святійший Патріарх відслужив урочисту Божественну Літургію. Йому співслужили митрополит Рівненський та Острозький Євсевій, архиєпископ Переяслав-Хмельницький Димитрій, єпископ Вінницький і Брацлавський Онуфрій, численне духовенство. У своїй проповіді Святійший Патріарх Філарет звернув особливу увагу на значну роль освіти у справі проповіді християнства, закликав випускників міцно триматися правди і вірно служити Богов і Церкві. Після закінчення Літургії, святійший Патріарх взяв участі у церемонії вручення дипломів, яку відкрив ректор Національного університету «Острозька Академія», професор Ігор Пасічник. Зі словами настанови до випускників звернувся Святійший Патріарх Філарет, митрополит Євсевій, архієпископ Димитрій та інші гості, які прибули на урочистості. Після закінчення церемонії вручення дипломів випускникам Святійший Патріарх Філарет мав зустріч із ректором Національного університету «Острозька Академія» професором Ігорем Пасічником, під час якої піднімалось питання майбутнього викладання в загальноосвітній школі предмету «Християнська етика» та підготовки вчителів з даного курсу.