Патріарх Філарет виступив з лекцією в Атлантичній раді (Atlantic Council)

19 вересня 2018 року Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет виступив із публічною лекцією в Атлантичній раді (Atlantic Council) – впливоій неурядовій організації Сполучених Штатів Америки, котра переважно займається міжнародними відносинами атлантичної спільноти, у тому числі створюючи неформальне місце зустрічі для глав держав, військових лідерів та міжнародних лідерів з обох боків Атлантики.
Відбувся круглий стіл, присвячений 100-літтю Української Православної Церкви в Сполучених Штатах Америки

14 вересня 2018 року увечері в Українському національному музеєві в Чикаго відбувся круглий стіл, присвячений 100-літтю Української Православної Церкви в Сполучених Штатах Америки.
Анонс! Відбудеться VIII Міжнародна наукова конференція «Православ’я в Україні»

Українська Православна Церква Київського Патріархату Київська православна богословська академія Національна Академія Наук України
Подарунок для Київської православної богословської академії (оновлено)

Традиції вищої духовної освіти і богословської науки у Києво-Могилянській академії, згодом у Київської духовній академії і семінарії, а сьогодні у Київській православній богословській академії, сформувались завдяки щедрим меценатам: Галшка Гулевичівна, митрополит Петро Могила, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Короткий російсько-український словник церковно-релігійної лексики

slovnykВідчуваючи нагальну потребу вироблення, унормування, уніфікації й утвердження української богословської термінології, пропонуємо Вашій увазі проект двомовного перекладного словника спеціальної (релігійної) лексики – «Короткий російсько-український словник церковно-релігійної лексики».

Не претендуємо на вичерпність, виняткову правильність, достовірність, а закликаємо всіх не байдужих до роздумів, критичного осмислення, зауважень, пропозицій. Ми свідомі того, що це лише початок великої, затребуваної і богоугодної справи. Ваші побажання, пропозиції, рекомендації, зауваження тощо просимо надсилати на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Поширити у соцмережах