Презентація книги "Добрий пастир"

Всі хто прийшов на цей пам’ятний захід згадували теплим словом митрополита, який чимало потрудився для становлення наших духовних шкіл. Серед виступаючих були: ректор КПБА, архиєпископ Переяслав-Хмельницький Димитрій, настоятель Свято-Покровської церкви протоієрей Володимир Черпак, консультант Президента України Олександр Саган, співробітник Інституту стратегічних досліджень Сергій Здіорук, магістр ордену святого Станіслава Павло В’ялов, протоірей Іван Михайлишин, викладач КПБА. Вів вечір протоієрей Іван Швець. На закінчення презинтації книги було проспівано митрополиту Даниїлу «Вічну пам’ять». Стипендіати стипендії імені митрополита Даниїла, студенти КПБА отримали безкоштовно в дар книгу «Добрий пастир», видану стараннями брата покійного митрополита Святослава Чокалюка.