Київська православна богословська академія

Захист кандидатської дисертації

Як повідомив секретар Вченої Ради, тема поданої роботи - "Трансформація статичної спадщини еллінізму у християнському мистецтві: порівняльний аналіз двох символіко-іконографічних систем"; науковий керівник - професор Дмитро Степовик, офіційні опоненти - професор Віталій Шевченко та священик Даниїл Кондратенко, кандидат богословських наук. Прот. Андрій у своїй промові зазначив, що при написанні цієї роботи керувався двома спонуками: теоретико-історичною і національно-апологетичною. Дисертація була задумана давно, ще до 2000-го року. Стосовно новизни цієї роботи, важливим є те, що в цій роботі доіконоборський період не розчленяється на окремі клаптики. Цінність цієї роботи полягає в тому, що у пошукача була можливість бачити те, чого не бачать багато дослідників у тих країнах, де він побував завдяки тому, що співробітничав з туристичними виданнями.

Запитання стосовно роботи прот. Андрію задавали: ректор КПБА Архиєпископ Димитрій (Рудюк), доцент КПБА прот. Олег Маланяк, свящ. Даниїл Кондратенко, проф. Віталій Шевченко, свящ. Віталій Шопулко.

За результатами таємного голосування, в якому взяло участь 9 членів Спеціалізованої Вченої Ради, за надання пошукувачу вченого ступеня кандидата богословських наук проголосовано "одноголосно".

© Київська православна богословська академія: офіційний сайт провідного закладу вищої духовної освіти України