Київська православна богословська академія

×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 66

Вечір пам'яті Тараса Григоровича Шевченка

У 2011 році 9-го та 10-го березня виповнюється, відповідно, 197 років з дня народження та 150 років з дня смерті Т. Г. Шевченка. У зв’язку з тим, що ці дні випали на період першої седмиці Великого посту, з благословення Преосвященнійшого єпископа Переяслав-Хмельницького і Бориспільського Епіфанія, ректора КПБА, вечір пам’яті відбувся 17-го березня цього року, організований кафедрою філології та проведений її завідувачем – кандидатом богословських наук О. Я. Мирончуком.
Зі своїми доповідями виступили прот. Ярослав Романчук, кандидат богословських наук, проректор з навчальної роботи КПБА; Світлана Яківна Єрмоленко, доктор філологічних наук, професор, член-кореспондент НАН України, завідувач відділу стилістики та культури мови Інституту української мови НАН України; Надія Григорівна Наумовець – завідувач відділу «Хата на Пріорці» Національного музею Т. Г. Шевченка (м. Київ), Дмитро Власович Степовик, доктор богословських наук, доктор мистецтвознавства, доктор філософії, академік АН ВШ України, професор Київської православної богословської академії, а також студент 4-го курсу КПБА Михайло Предко. Крім того, у виконанні студентів академії прозвучали вірші Тараса Шевченка (студент 1-го курсу Сергій Барило) та авторський вірш студента 5-го курсу Андрія Григораша про Тараса Шевченка, а завідувач бібліотеки Ніна Іванівна Макарчук прочитала власний вірш про рідну мову. На завершення зі словом подяки виступив проректор з виховної роботи, кандидат богословських наук прот. Олександр Трофимлюк, який подякував гостям за виступ та від імені академії вручив пам’ятні подарунки.
Урочистий захід завершився співом «Заповіту» та вічної пам’яті у виконанні хору студентів КПБА під керівництвом регента, кандидата богословських наук, священика Петра Бойка.
Фото Петра Ушкалова
Михайло Омельян, аспірант КПБА